Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jogurt, mahlad jmt.

Go down 
4 posters
AutorTeade
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Jogurt, mahlad jmt. Empty
PostitaminePealkiri: Jogurt, mahlad jmt.   Jogurt, mahlad jmt. EmptyPüh Sept 27, 2009 2:09 pm

Tahtsin küsida, kas keegi oma rotudele siin mingeid huvitavaid jooke ka manustab või mis ja kuidas kasulik on.
Ise annan rottidele vahel kama jogurtit ja piima. Proovinud olen veel ilma suhkruta teega, aga see neile ei meeldinud. Tomatimahla olen ka andnud, aga kuna seda ise ei joo siis rohkem pole ostnud.
Tagasi üles Go down
Lotzik
Kohanen!
Kohanen!
Lotzik


Postituste arv : 6
Join date : 01/11/2010
Age : 27
Asukoht : Tamsalu

Jogurt, mahlad jmt. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jogurt, mahlad jmt.   Jogurt, mahlad jmt. EmptyTeis Veeb 22, 2011 10:45 pm

Mina annan oma rotile teatud päevadel nurmenuku teed juua.
Tagasi üles Go down
Angoora
Pea-administraator
Pea-administraator
Angoora


Postituste arv : 47
Join date : 28/12/2010
Age : 26
Asukoht : Keila kandis

Jogurt, mahlad jmt. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jogurt, mahlad jmt.   Jogurt, mahlad jmt. EmptyKolm Veeb 23, 2011 5:27 pm

Ma olen andnud maitsestamata jogurtit (see väga maitseb neile kuid ei tasu sellega liialdada Exclamation )
Tee on väga üldine ühtetele maitseb teistele ei maitse tee (kindlasti tuleb anda ilma suhkruta) . Osad mahlad on ikagi magusad ja neid ma ei julge küll anda.
Tagasi üles Go down
lots
Kohanen!
Kohanen!
lots


Postituste arv : 27
Join date : 26/12/2010

Jogurt, mahlad jmt. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jogurt, mahlad jmt.   Jogurt, mahlad jmt. EmptyEsm Aug 08, 2011 5:33 pm

Olen andnud neile natuke piima ja maitses küll.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jogurt, mahlad jmt. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jogurt, mahlad jmt.   Jogurt, mahlad jmt. Empty

Tagasi üles Go down
 
Jogurt, mahlad jmt.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Söök :: Kodutoit-
Hüppa: