Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?

Go down 
+6
rotiplix
lichtnichtstern
Karin84
Kuldhai
Rotineiu
Raheelika
10 posters
AutorTeade
Raheelika
Kohanen!
Kohanen!
Raheelika


Postituste arv : 54
Join date : 19/03/2008
Asukoht : Vändra

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyNelj Märts 20, 2008 12:27 pm

Mis teile teie roti käitumises ei meeldi?
NTX.:Mulle ei meeldi ei ta minda vahest näksib(näide)
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyNelj Märts 20, 2008 12:44 pm

Alguses ei meeldinud, kui nad hakkasid oskama põrandale minna ja kapi taha ning kapi peale, mis on väga kõrgel. Kuid nüüd mõtlesin, et las olla ja nii hästi saavad nüüd rotid oma aega sisustada turnimise ja uurimisega. Igatahes minul pole üht asja mis enam ei meeldi. Isegi rotid tulevad põranda pealt kätte, kui kutsud seega minu kuldne nelik on üks väga puhas pättustest :)
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
Kuldhai
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 5
Join date : 20/03/2008

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyNelj Märts 20, 2008 2:28 pm

Kuna mul praegu rotte ei ole,aga väga tahaksin,siis tundub,et kõik nende käitumises meeldib. :P .
Tagasi üles Go down
Karin84
Kohanen!
Kohanen!
Karin84


Postituste arv : 4
Join date : 02/12/2008

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyEsm Jan 05, 2009 9:30 pm

mulle ei meeldi, et nad magamise ajal pissivad- lühidalt: magavad enda pissu sees... miks nad nii teevad... kaksil käivad ilusti all puru sees, aga piss tehakse enda alla, panin sinna paberid, et äkki siis leebem see asi, aga ei aita, mul lihtsalt endal lihtsam koristada, aga pissimine jätkub!? mida ma tegema peaks ja kuidas sellest lahti saada, et nad ikka sinna alla pissiks kuhu nad ka kaksivad. Pean neid muidu koguaeg pesema, sest pissihais jääb juurde muidu ju...
Tagasi üles Go down
lichtnichtstern
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 6
Join date : 14/01/2009

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyKolm Jan 14, 2009 5:08 pm

mulle ei meeldi hammustamine.Nimelt ühel mu rotil on see kombeks.Ja mulle ei meeldi see,kui nad pissivad teiselt korruselt alla esimesele.Väga halb komme.Tegu juba täiskasvanud rotiga(6-kuud vana)
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyKolm Jan 14, 2009 7:34 pm

Karin84 kirjutas:
mulle ei meeldi, et nad magamise ajal pissivad- lühidalt: magavad enda pissu sees... miks nad nii teevad... kaksil käivad ilusti all puru sees, aga piss tehakse enda alla, panin sinna paberid, et äkki siis leebem see asi, aga ei aita, mul lihtsalt endal lihtsam koristada, aga pissimine jätkub!? mida ma tegema peaks ja kuidas sellest lahti saada, et nad ikka sinna alla pissiks kuhu nad ka kaksivad. Pean neid muidu koguaeg pesema, sest pissihais jääb juurde muidu ju...

Mul sama asi. Rotid magavad kiiges ja siis magades nagu lasevad pissil ka joosta !
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyKolm Juun 10, 2009 10:23 am

Ka mulle ei meeldi see pissimise värk.
Tagasi üles Go down
ArmasRott
Kohanen!
Kohanen!
ArmasRott


Postituste arv : 15
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Lääne-Virumaa, Rakke vald.

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyNelj Sept 10, 2009 7:11 pm

Tsiteerin: :
mulle ei meeldi, et nad magamise ajal pissivad- lühidalt: magavad enda pissu sees... miks nad nii teevad... kaksil käivad ilusti all puru sees, aga piss tehakse enda alla, panin sinna paberid, et äkki siis leebem see asi, aga ei aita, mul lihtsalt endal lihtsam koristada, aga pissimine jätkub!? mida ma tegema peaks ja kuidas sellest lahti saada, et nad ikka sinna alla pissiks kuhu nad ka kaksivad. Pean neid muidu koguaeg pesema, sest pissihais jääb juurde muidu ju...
Mul sama asi. Rotid magavad kiiges ja siis magades nagu lasevad pissil ka joosta !

Mul täpselt sama teema. Nii vastik on vaadata, kui nad tuduvad ja järsku hakkab kiigest pissit alla jooksma... affraid
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyPüh Sept 20, 2009 12:26 pm

Mulle ei meeldi veel, kui nad peale magamist n.ö tualetti lähevad. Kõnnivad pika maa maha ja siis pissivad wc nurga kõrvale. Just kui mind ärritades.
Nüüd panin kõikide lemmik magamiskohtade kõrvale wc-nurga.


veel ei meeldi see, et kui nad lahti on siis mul on üks nurk ära blokeeritud, kuna seal on juhtmed, ning just sinna nad igakord minna tahavad.
Tagasi üles Go down
Neiu
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 09/03/2011

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyNelj Märts 10, 2011 2:46 pm

vabandust offtopicu eest, aga mis on wc-nurk, mille asukohta te saate ise määrata..? confused
Tagasi üles Go down
Angoora
Pea-administraator
Pea-administraator
Angoora


Postituste arv : 47
Join date : 28/12/2010
Age : 26
Asukoht : Keila kandis

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyPüh Märts 13, 2011 10:20 pm

See on koht kuhu loom teeb oma äda ja mite kuskile mõjale ei tee (nt. kassi liivakast on sama).
Tagasi üles Go down
black rat125
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 8
Join date : 30/12/2011

Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? EmptyReede Dets 30, 2011 7:16 pm

mulle ei meeldi see et mu rott näksab mind vahel ja kui ta on tiivanil jookseb ta koguaeg teki alla ja siblib ning ei taha minu süles ültse olla sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?   Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mis teile teie roti käitumise juures ei meeldi?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Teie roti kartused?
» Millised on teie roti puurid?
» Mis maitseb teie rottidele?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti käitumisest :: Käitumisharjumused-
Hüppa: