Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Roti kasvatamine puurita.

Go down 
+4
gloria
WolfSweetie
Rotineiu
Alo84
8 posters
AutorTeade
Alo84
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 8
Join date : 25/01/2009

Roti kasvatamine puurita. Empty
PostitaminePealkiri: Roti kasvatamine puurita.   Roti kasvatamine puurita. EmptyEsm Jan 26, 2009 12:46 am

Väiksena mäletan, kui mul kodus rott oli, siis ta puuris ei elanud.
Nüüd, kui aga plaanis uuesti rott/rotid võtta tekkiski küsimus, et kas ilmtingimata peab puuri ostma.
Mulle isiklikult meeldiks, kui loom saab vabalt ringi käia:)
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Roti kasvatamine puurita. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roti kasvatamine puurita.   Roti kasvatamine puurita. EmptyEsm Jan 26, 2009 5:58 pm

Vabapidamisel tuleb kindlasti arvestada sellega, et kõik ohtlikud asjad pole rotile kättesaadavas kohas. Juhtmed, toalilled ja kuskil salajased augud korteris, majas et rott ei saaks jooksu panna. Minul endal on näiteks puur ka olemas selleks, et rotid teeks häda sinna ja ööseks panen nad sinna magama. Puur võiks ikka olla, sest vahel kui sind kodus pole ei ole hea rotte lahtiselt jätma. Kindlasti võta ikka kaks rotti vähemalt. Minul on rotid ka vabapidamisel ja puur ongi selleks, et nad käivad seal hädasi tegamas, söömas ja magamas. Enamuselt on nad ikkagi lahti.
Seega vastus su küsimusele, et võiks küll olla .
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
WolfSweetie
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 07/08/2010
Age : 31
Asukoht : Tartu

Roti kasvatamine puurita. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roti kasvatamine puurita.   Roti kasvatamine puurita. EmptyLaup Aug 07, 2010 10:22 am

Olen juba päris paljudest kohtadest lugenud, et nii mõnelgi on rott enamuse ajast vabalt, puurist väljas. Aga kuidas te julgete neid nii lasta? Mul endal veel rotti pole, seega vb. vastaksin ise sellele küsimusele, kui roti kunagi saan, aga praegu tundub see küll suure julgustükina. Ikka ju kardad, et ta läheb kuskile peitu ja enam välja ei tule või jookseb üldse kuskile ära. ( Mul olid varem deegud ja sellepärast mul selline hirm ongi, sest nemad lasid küll vahel laua taha jalga.)
Tagasi üles Go down
gloria
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 29/12/2010

Roti kasvatamine puurita. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roti kasvatamine puurita.   Roti kasvatamine puurita. EmptyNelj Dets 30, 2010 4:44 pm

Rotineiu kirjutas:
. Kindlasti võta ikka kaks rotti vähemalt..

Kas ilmtingimatta peaks olema 2 rotti? :)
Tagasi üles Go down
keegi.kuskil
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 10/02/2011

Roti kasvatamine puurita. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roti kasvatamine puurita.   Roti kasvatamine puurita. EmptyNelj Veeb 10, 2011 11:50 pm

hmm, minu oli ka rott vabapidamisel. Aga ta on eriline ja näris külmikujuhtme läbi nii, et korruselt kadus elekter, vaatamata sellele, et andsin endast parima, selle vältimiseks. Ta jäi ellu, ja on vigastusteta. Lisaks veel pärast seda, kui ta mu kõiki juhtmeid tublisti lühendas, on ta nüüd puuris. Välja saab siis kui minuga kaasas on ja kui mina toas olen ja ainult temaga tegelen. (ta lisaks ronib lae all).
St mingi puur võiks ikka olemas olla :)
Tagasi üles Go down
lots
Kohanen!
Kohanen!
lots


Postituste arv : 27
Join date : 26/12/2010

Roti kasvatamine puurita. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roti kasvatamine puurita.   Roti kasvatamine puurita. EmptyEsm Aug 08, 2011 11:39 am

Mina ka ei julge eriti rotte välja niimoodi lasta aga ma lasen nad köögimööbli peale jooksma ja diivanid on eriti nende lemmikud Smile . Ükskord oli niiet mu üks rott pani puurist jooksu oli mitu päeva meie köögikapi all . No küll me meelitasime teda sealt välja aga esimesed päevad tulemusteta ja siis lõpuks ühel õhtul ronis sealt välja!
Tagasi üles Go down
kuusikuj
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 2
Join date : 14/11/2014

Roti kasvatamine puurita. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roti kasvatamine puurita.   Roti kasvatamine puurita. EmptyReede Nov 14, 2014 9:16 pm

Iial ei või teada kuhu ta kaduda võib.


Viimati muutis seda kuusikuj (Reede Nov 21, 2014 4:20 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
liisu35
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 20/11/2014

Roti kasvatamine puurita. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roti kasvatamine puurita.   Roti kasvatamine puurita. EmptyNelj Nov 20, 2014 5:20 pm

Kindlasti peab siiski ka puur olemas olema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Roti kasvatamine puurita. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roti kasvatamine puurita.   Roti kasvatamine puurita. Empty

Tagasi üles Go down
 
Roti kasvatamine puurita.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Roti kiiged.
» Tiinest rotist.
» Roti suurus
» Millised on teie roti puurid?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Hooldus ja tarvikud :: Eluase-
Hüppa: